CEO’dan Bayram Piyangosu; 4.10’dan Salzburg Goller

Avusturya Bundesliga’nın uzak ara en stabil takımı olan Salzburg’un bu haftaki kurbanı geçen sene ligde zar zor tutunan Neustadt olacak.

Lige bomba gibi başlayan Salzburg ekibi yine ligin kaliteli kadrolarından ve hatırlayacağınız üzere hafta içi hazırlık karşılaşmasında Galatasaray’ı 3-1’le deviren Viyana ekibi Rapid’i 6 golle geçmeyi başarmıştı.

Bu haftaki rakipleri diğer bir viyana temsilcisi Neustadt ise geçen sezona göre daha iddaalı girdiği ligde Ried gibi orta sıra temsilcisine deplasmanda 3-1 yenilerek sezona hayal kırıklığıyla başladı.

Salzburg ekibi sadece vasat Avusturya Ligi için değil Avrupa geneli için kaliteli sayılabilecek bir kadroya sahip, özellikle Alan ve Soriano gibi müthiş kaliteli iki gol ayakları var ki hemen her maçta fileleri havalandıran bu ikili bugün bir çok kaliteli Avrupa ekibinde yok.

Salzburg’u ilerleyen haftalarda daha detaylı inceleyeceğiz ama bu karşılaşma için farklı galibiyetlerinden başka her hangi bir sonuç sürpriz olacaktır.

Takımın kendine güveni çok yüksek olduğu için savunma da özellikle bu tarz deplasman karşılaşmalarında çok da dikkatli olmuyorlar, ev sahibi ekipte hücum futbolunu seviyor. Bu karşılaşmada 1 veya üstü gol bulurlarsa bu karşılaşma da 7+ olarak sonuçlanabilir.

Tahmin: 3.5 Gol Üstü
Oran: 1.70 @ İddaa
Güven: 7/10

Tahmin: Deplasman 4.5 Gol Üstü
Oran: 4.10 @ ArtemisBet
Güven: 6/10

Tahmin: Toplam Gol 7+
Oran: 7.00 @ İddaa
Güven: 4/10

You Might Also Like

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>