“Bogdan Bogdanovic, Fenerbahçe Ülker’de!”

Fenerbahçe Ülker’in Partizan’da forma giyen Bogdan Bogdanovic ile bugün anlaşma yapacağı iddia edildi.

Yeni sezon öncesinde flaş transferlere imza atan Fenerbahçe Ülker’in Partizan’da forma giyen Bogdan Bogdanovic ile ilgilendiği ve anlaşmanın sağlanmak üzere olduğu iddia edildi.

Sezonu şampiyon tamamlayan ve transfer çalışmalarına ara vermeden başlayan Fenerbahçe Ülker’de Bogdan Bogdanovic ismi gündemdeydi. Zurnal.rs sitesinde yer alan haberde, sarı-lacivertli kulübün Partizan’dan oynayan Bogdan Bogdanovic ile bugün anlaşma yapacağı iddia edildi. Fenerbahçe Ülker’in 21 yaşındaki yıldıza 1 milyon euro karşılığında imza attıracağı belirtildi.

Bogdan Bogdanovic Kimdir?

Bogdan Bogdanovic’in yaklaşık 1 yıl önce de Fenerbahçe Ülker’in gündemine geldiği ancak Partizan kulübünün transfere izin vermemesi nedeniyle anlaşmanın yapılamadığı ifade edildi.

Sarı lacivertli takımın bu transfer için Partizan’a 1.3 milyon Euro ödeyeceği açıklanırken, Sırp oyuncuya dört yıl için 3.4 milyon Euro ödeneceği ifade edildi. Bogdanovic’in kontratında ikinci yılın sonunda NBA çıkışı olması bekleniyor.

You Might Also Like

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>