Atletico Gökhan Töre için Geliyor!

Arda Turan’ın formasını giydiği Atletico Madrid, Beşiktaş forması giyen Gökhan Töre’nin transferi için girişimlere başladı.

Süper Lig’de sezonun en dikkat çeken isimlerinden biri olan Gökhan Töre, gelecek sezon Arda Turan ile yan yana oynayabilir. As gazetesinin haberine göre Atletico Madrid, Gökhan Töre’nin
transferi için menajer Ahmet Bulut’u harekete geçirdi. Beşiktaş ile pazarlık masasına oturacak Bulut’un Gökhan Töre için 5 milyon euroluk bir teklif iletmesi bekleniyor.

Milli yıldızın transfere olumlu baktığı belirtilirken, sezonu kupasız kapatması muhtemel olan Beşiktaş Yönetiminin de satışa sıcak bakmasına rağmen son dönemlerde artan taraftar tepkisini daha da arttırmamak adına teklife olumsuz cevap vermesi bekleniyor. Atletico’nun teklifi yükseltmesi durumunda ise bu transfere onay çıkabilir.

Beşiktaş Teklifi Kabul edecek mi?

Son dönemde büyük bir ekonomik darboğazda olan siyah beyazlı ekibin, oyuncuların maaşlarını ödeme konusunda sıkıntı yaşadığı ve Gökhan için gelecek bu teklife sıcak bakabileceği belirtiliyor. Geçen sezon Rubin Kazan’dan kiralanan yıldız oyuncunun bonservisi sezon başında 5 milyon euroya alınmıştı.

Atletico Madrid, Bursaspor’un genç yıldızı Ozan Tufan’ı da yakından takip ediyor.

Kaynak: Ajansspor

You Might Also Like

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>