RMA V Anadolu Efes

Eurolegue’de son haftaya girerken A grubunda Top 8’e kalanlar belli oldu ve son maçların önemi sıralamayı belirleyecek. 

Tabi öncelikli olarak temsilcimiz olan Anadolu Efes’i değerlendirmek gerekli diye düşünüyorum. Eğer Anadolu Efes, Real Madrid maçını kazanırsa gruptaki üçüncülüğü garanti altına almış olacak. CSKA’nın da Panathinaikos’u yenmesi halinde ikinci olarak B grubunun 3. sü ile eşleşecek.

Eğer Real Madrid’e kaybederlerse CSKA’nın Panathinaikos’u yenmesini bekleyecek. Aksi halde grubu 4. bitirerek B grubunun lideri olan Barcelona Regal ile eşleşecek ve Final Four hayalleri muhtemelen bir başka bahara kalacak. Dolayısıyla bu akşam ekstra performans göstereceklerini düşünüyorum.

Fakat Efes’in büyük takımlara karşı evinde iyi oynadığı kadar deplasmanlarda kötü oynadığı aşikar. Real Madrid’in de olası bir 4’lü averaja kalmak istemeyeceğinden dolayı bu maçı Real Madrid’in rahat kazanacağını düşünüyorum. 

Efes, çok daha kötü kadrolarla Real Madrid’i deplasmanda zorlamıştır ve bu takıma ters geliyor olabilir. Belki MS handikapını aşamayabilir Real. Bu durumu da göz önüne alarak İY 1 seçeneğindeki 4,5 handikapı değerlendirmek istiyorum.

Her iki takımın da ekstra performans göstereceğini düşündüğüm bu maçta bir sonraki seçeneğim ise 148,5 üstü olacak.

Öncelikli Tahmin: İY 1 (4,5 H)
==>> Güven: 8/10
Sonraki Tahmin: 148,5 Üstü
==>> Güven: 7/10
Büro: İddaa
Oran: 1.70

You Might Also Like

Bir Cevap Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>