Samuel Eto’o Antalyaspor’da!

Antalyaspor, Kamerunlu yıldız Samuel Eto’o ile üç yıllık anlaşmaya vardı.

Süper Lig’de yeni sezonun ilk transfer bombasını Dört Büyükler değil Antalyaspor patlattı. Bu sezon Süper Lig’e yükselen Akdeniz ekibi, La Gazzetta dello Sport’un haberine göre, Kamerunlu yıldız Samuel Eto’o ile üç yılık anlaşmaya vardı. Antalyaspor Başkanı Gültekin Gencer ile beraberindeki heyet, imzaları atmak için dün İtalya’ya gitmişti. Eto’o’nun bonservisi İtalyan ekibi Sampdoria’da bulunuyordu.

34 yaşındaki Samuel Eto’o Antalyaspor’dan yıllık 4 milyon Euro’ya yakın para kazanacak. Yıldız oyuncunun yarın Türkiye’ye gelerek kendisini Antalyasporlu yapan imzayı atması bekleniyor.

La Gazetta Transferi Doğruladı

Samuel ETO’O ‘nun Kariyeri

Antalyaspor Başkanı Gültekin Gencer, ünlü futbolcu Samuel Eto’o ve menajeriyle her konuda anlaştıklarını, oyuncunun kulübüyle sözleşmesini feshetmesinin ardından transferin gerçekleşeceğini söyledi.

Takıma yararlı olacak ve kentte heyecan uyandıracak yıldız futbolcular transfer etmek istediklerini ifade eden Gencer, bu kapsamda Samuel Eto’o ile bir süredir görüştüklerini kaydetti. Gencer, “Bugün Eto’o ve menajeriyle her konuda anlaştık. Bonservisi ile ilgili küçük pürüzler var. Şu anki sözleşmesi bulunan kulübün Eto’o’nun sözleşmesini feshetmesi gerekiyor. Kulübünden teyit aldık.

Samuel Eto’o Antalyaspor’da!

Daha sonra Antalyaspor başkanı Gültekin Gencer, Eto’o ile telefondan görüntülü bir konuşma gerçekleştirdi. Bu görüşmede yıldız oyuncu kırmızı beyalıların başkanına “Tamam geliyorum” dedi.

İşte Eto’o ile yapılan o telefon görüşmesindeki diyaloglar;

Özkan Doğan: Türkiye’nin en centilmen başkanı ile birlikteyiz
Samuel Eto’o: Tamam güzel
Özkan Doğan: Bu anlaşmayı bitireceğiz
Gültekin Gencer: Anlaşmadığımız şart kalmadı zaten
Samuel Eto’o: Tamam
Özkan Doğan: Hemen hemen anlaştık gibi, yani Antalya’ya geliyorsun.
Samuel Eto’o: problem yok tamam
Gültekin Gencer: İş imzaya kaldı

Transfer Facetime ile Noktalandı! İşte o görüşme;

Sıradaki Hedef Ronaldinho

Sözleşmeyi yarın feshedeceklerini söylediler. Fesih gerçekleştiği anda Eto’o’yu transfer etmiş olacağız” dedi. Ronaldinho ile de görüşmelerin sürdüğünü belirten Gencer, ünlü futbolcunun menajerliğini yapan ağabeyinin perşembe gecesi Antalya’da olacağını, cuma günü de transfer görüşmelerine başlayacaklarını dile getirdi. Gencer, bu transferlerin gerçekleşmesi halinde maliyetlerinin sponsorlar aracılığıyla karşılanacağını da sözlerine ekledi.

You Might Also Like

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>