West Ham United, Meireles Transferinde Israrcı…

Transferde sadece Diego Ribas’ı kadrosuna katan Fenerbahçe için İngiliz basını flaş bir iddiada bulundu. Ada basınında yer alan haberlere göre İngiliz kulübü Fenerbahçe’nin yıldız ismini transfer etmek için İstanbul’a geliyor.

Fenerbahçe’nin Portekizli yıldızı Raul Meireles, Premier Lig yolunda. Transfer döneminin başında da adı Premier Lig kulüpleriyle anılan yıldız futbolcu için iddialar bu kez çok ciddi.

Uzun süredir West Ham United’ın gündeminde olan Meireles için İngiliz kulübünün resmi teklif hazırlığında olduğu aktarıldı. Kadrosuna transfer döneminde Enner Valencia, Zarate, Kouyate gibi isimleri katan West Ham United’ın orta sahaya yapacağı takviye için ilk hedefinin Meireles olduğu ve yakın zamanda Fenerbahçe’ye ilk ciddi teklifini yapacağı belirtildi.

İngiliz medyasında yer alan haberlerde West Ham’ın transfer dönemi başında nabız yokladığı Meireles için 6 milyon Euro’luk bir teklif sunacağı da okuyuculara aktarıldı. Hatırlanacağı üzere Raul Meireles iki sezon önce Chelsea’den 10 milyon Euro bonservis bedeli karşılığında transfer edilmişti.

Meireles giderse Cristian kalıyor

Orta sahada alternatifli bir kadroya sahip olan Fenerbahçe’de Holmen’in gitmesine kesin gözüyle bakılırken Meireles’in ayrılması durumunda Cristian Baroni’nin takımda kalacağı belirtildi.

You Might Also Like

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>